Darmowa dostawa już od 120,00 zł.
O nas

 

Cześć! Tu zespół monoke. Miło nam, że tu zaglądasz. W kilku słowach o nas? Dobrze, spróbujemy.

Monoke powstało z wiary. Wiary w duże zmiany, które można poskładać z małych kawałeczków. Wiary w to, że Nas - osób kochających tę Planetę i chcących zatrzymać jej degradację, jest zdecydowanie więcej, niż mogłoby się wydawać. Wiary w to, że to nie konstrukcja rzeczywistości, a nasze nawyki i wybory mają moc, by Ją zniszczyć bądź uleczyć.

Zrobiło się nieco górnolotnie, a przecież sprawa jest całkiem przyziemna. Wyobraź sobie proszę taką sytuację - sprzątasz dom i Twój ulubiony środek czystości właśnie się skończył. Co robisz z pustą butelką? Prawdopodobnie ląduje w żółtym worku do segregacji odpadów. Prawdopodobnie też nie jest Ci trudno to sobie wyobrazić, bo jednorazowe opakowania dla detergentów to wciąż niestety norma.

 

ZERO WASTE

Właśnie dlatego powstało monoke. Pragniemy świata bez plastikowych odpadów. Bez śmieci w ogóle. Jesteśmy polskim producentem środków czystości oferującym rozwiązanie ZERO waste z dostawą do domu. To ekologia na poważnie. Chcemy przecierać nowe szlaki i przełamywać utarte standardy zawsze stawiając dobro Planety i jej Mieszkańców na pierwszym miejscu. Z nami w końcu możesz wyeliminować szkodliwą chemię z domu, a jednocześnie nie kupować detergentów w jednorazowych opakowaniach. Wierzymy, że zechcesz do nas dołączyć i wspólnie stworzymy ZAMKNIĘTY OBIEG OPAKOWAŃ.

Czy jesteśmy idealistami? Być może... ale jeżeli znajdziemy wokół siebie dostatecznie dużo podobnie myślących Idealistów, idea przerodzi się w realną zmianę. Zmianę na lepsze. Dołącz do nas Idealisto. Przyłącz się do REFILLUCJI !

 

ZERO TAJEMNIC

Masz prawo wiedzieć jaki jest skład naszych produktów. Chętnie się tą wiedzą dzielimy, bo pracowaliśmy nad naszymi recepturami naprawdę długo by były bezpieczne dla Ciebie oraz Matki Ziemi. Nie mamy nic do ukrycia. Na naszej stronie znajdziesz szczegółowe opisy wszystkich substancji, których używamy, a kody QR na butelkach pozwolą jeszcze łatwiej odszukać te informacje, kiedy tylko będziesz chcieć po nie sięgnąć.

 

ZDROWY DOM, ZDROWA PLANETA

W monoke rozumiemy, że wszyscy współtworzymy ekosystem. Nie da się nas ludzi, naszego zdrowia i bezpieczeństwa oddzielić od środowiska w którym żyjemy. Stosowanie substancji nieszkodliwych dla użytkownika to dla nas za mało. Tak dobieramy nasze składniki, aby były bezpieczne dla środowiska naturalnego. Nie boimy się trudnych decyzji - często substancje te są droższe i trudniej dostępne, ale wierzymy, że takie postępowanie jest słuszne. Na naszej stronie znajdziesz informacje jak używane przez nas substancje ocenia Environmental Working Group - amerykańska organizacja non-profit skupiająca aktywistów i ekologów. Dobro Matki Ziemi to nasza wspólna odpowiedzialność.

 

PUPIL FRIENDLY

W naszym zespole wszyscy kochamy Zwierzaki. Są członkami naszych rodzin i dlatego doskonale rozumiemy jak ważna jest pewność, że wysprzątany dom jest bezpieczny również dla nich. Tworzymy nasze receptury także z myślą o nich. Szacuje się, że psie nosy mogą być nawet do 100 000 razy czulsze od ludzkich! Pamiętajmy o tym wybierając środki do mycia podłogi, bądź psiej miski. W naszej ofercie znajdziesz całą gamę produktów przyjaznych Pupilowi, pozbawionych dodatków zapachowych i uczulających. Możesz nimi bezpiecznie posprzątać Wasz wspólny Dom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl